Gå til innholdet

Vi ønsker din e-postadresse!

Er du medlem i LNT, men har ikke oppgitt din e-postadresse? Vi ønsker å samle inn e-postadresser til alle våre medlemmer.

03.08.2017

For å kunne sende ut informasjon enklere og raskere, og på den måten få nærmere kontakt med våre medlemmer, ønsker vi å ta i bruk e-post i større grad enn tidligere. Dersom du ikke tidligere har oppgitt din e-postadresse, setter vi pris på om du vil gjøre det ved å sende oss en e-post (post@lnt.no) eller ringe (23 05 45 50). Oppgi også om du ønsker å motta faktura på neste års medlemskontingent på e-post.

Dersom du har oppgitt din e-postadresse til oss tidligere, men fikk årets faktura for medlemskontingenten i posten, kan du gi beskjed dersom du ønsker å motta neste års faktura på e-post.

LNT

Telefon: 23 05 45 50 E-post: post@lnt.no Besøksadresse: Fredrik Selmers vei 2 Kontonr.: 8230 06 01398 Vipps 125073